KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677275
nr 1467 7275
Oidentifierad konstnär. Krabbor. Signerad Dewoon. Olja på pannå, 21x51 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:22:03