KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177430
nr 1417 7430
Oidentifierad konstnär, kopia efter François Boucher. Madame de Pompadour. Ej signerad, nutida. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 101x74cm
Utrop:
800 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:45:35
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
500 kr
6
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
7
700 kr
8
1.500 kr
9
2.000 kr
6
1.700 kr
9
1.800 kr (Budbetjänt)
10
2.600 kr
10
3.000 kr
11
3.200 kr
10
10
11
4.200 kr
10