KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526081

nr 1752 6081

Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad, daterad -64. Olja på duk, 94x90 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 januari 2026
kl 20:39:00

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor