KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15553155
nr 1555 3155
Oidentifierad konstnär. Komposition med träd och hustak. Signerad Alfons, daterad -64. Olja på duk, 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:11:16
14/8 09:22:39