ART / Oil paintings / Oil painting 12757196
nr 1275 7196
OIL PAINTING
unidentified artist. Composition. Oil on panel, 60x50,
Oidentifierad konstnär. Komposition. Ej signerad. Olja på pannå, 60x50 cm
800
SEK 150
Monday September 16 2019
at 18:49:16
10/9 18:51:23
100 kr
16/9 18:38:43