KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719225

nr 1471 9225

Oidentifierad Konstnär, Komposition. Ej signerad, Olja på duk, 180x180, Oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 30 maj 2022
kl 21:00:16