KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719224
nr 1471 9224
Oidentifierad Konstnär, Komposition, ej signerad. Olja på duk 100X100, Oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:07:33
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
nr 1471 9224
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 400 kr |
måndag 30 maj 2022 |