ART / Oil paintings / Oil painting 13989089

nr 1398 9089

OIL PAINTING

unidentified artist. Composition, no signature, 40x40,

Oidentifierad konstnär. Komposition, ej signerad. Olja på duk, 40x40 cm, oramad

Yes

SEK 150

Monday May 24 2021
at 20:26:36

20/5 16:12:56 1      100 kr
24/5 20:21:36 2      Vinnande bud