KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193332
nr 1419 3332
Oidentifierad konstnär. Kina. Flicka med korg, ej signerad. Olja på pannå, 54x36, yttermått inklusive ram: 63x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:41:13
150 kr
200 kr