KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378098

nr 1437 8098

Oidentifierad konstnär. Kastellholmen. Signerad. Olja på pannå, 30x50, yttermått inklusive ram: 50x60 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 13 december 2021
kl 18:04:45