KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141198

nr 1314 1198

Oidentifierad konstnär. Kalishnichenko. Signerad, daterad -97. Olja på duk, oramad, 34x46 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

18.500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:31:59