KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455445
*
nr 1245 5445
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Johannes Döparen. Olja på duk, 97x73 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2019
kl 20:56:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/3 20:28:07
1
2.400 kr
28/3 20:28:38
1
2.400 kr
1/4 14:23:39
2
2.000 kr
1/4 14:23:39
1
2.200 kr (Budbetjänt)
1/4 20:51:44
3
Vinnande bud
1/4 20:52:31
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johannes döparen olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1245 5445
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Johannes Döparen. Olja på duk, 97x73 cm
| Utrop: | 2.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 2.600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/3 20:28:07 | 1 | 2.400 kr |
| 28/3 20:28:38 | 1 | 2.400 kr |
| 1/4 14:23:39 | 2 | 2.000 kr |
| 1/4 14:23:39 | 1 | 2.200 kr (Budbetjänt) |
| 1/4 20:51:44 | 3 | Vinnande bud |
| 1/4 20:52:31 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johannes döparen olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



