KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143284
nr 1514 3284
Oidentifierad konstnär. Italienskt landskap. Signerad. Olja på duk, 60x120 cm, yttermått inklusive ram: 73x133 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:25:52
8/1 22:56:46