![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8334072
*
nr 833 4072
Oljemålning
Oidentifierad Konstnär, Italien 15-1600-tal, Porträtt av Perugino, pannå, 21, 5 x17, 5
Utrop:
10.000 kr
Såld:
7.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 juni 2013
kl 19:21:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/6 00:07:29
1
6.000 kr
10/6 09:14:47
2
4.200 kr
10/6 18:27:51
2
4.600 kr
10/6 18:28:43
2
5.000 kr
10/6 18:48:11
2
6.000 kr
10/6 18:49:13
2
ledande budet*
10/6 19:14:25
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: italien 15-1600-tal olja oljemålning oljemålningar porträtt av perugino
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:03
-
2002 Oljemålning
Astrid Wahlstedt (1877-1946), Sverige. Landskap me..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47
-
2112 Oljemålning
Bali Fristedt, blommande träd. Signerad. Olja på d..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:24
-
5266 Oljemålning
C Borén, Lejon. Signerad. -41. Olja på duk, 28x34 ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:17
*
Oljemålning
nr 833 4072
Oljemålning
Oidentifierad Konstnär, Italien 15-1600-tal, Porträtt av Perugino, pannå, 21, 5 x17, 5
Utrop: | 10.000 kr |
---|---|
Såld: | 7.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 juni 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/6 00:07:29 | 1 | 6.000 kr |
10/6 09:14:47 | 2 | 4.200 kr |
10/6 18:27:51 | 2 | 4.600 kr |
10/6 18:28:43 | 2 | 5.000 kr |
10/6 18:48:11 | 2 | 6.000 kr |
10/6 18:49:13 | 2 | ledande budet* |
10/6 19:14:25 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: italien 15-1600-tal olja oljemålning oljemålningar porträtt av perugino
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:04 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:43 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:03
-
2002 Oljemålning
Astrid Wahlstedt (1877-1946), Sverige. Landskap me..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47 -
2112 Oljemålning
Bali Fristedt, blommande träd. Signerad. Olja på d..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:24 -
5266 Oljemålning
C Borén, Lejon. Signerad. -41. Olja på duk, 28x34 ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:17