KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13766430

nr 1376 6430

Oidentifierad konstnär. Herrporträtt, Monogramsignerad ADG, -92. Olja på duk, 70x62 cm, yttermått inklusive ram: 82x74 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 1 februari 2021
kl 18:43:02

28/1 16:13:54 1      300 kr
1/2 16:29:18 2      Vinnande bud