KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156123
nr 1415 6123
Oidentifierad konstnär. Herrporträtt. Ej signerad. Olja på duk, 50x40, yttermått inklusive ram: 63x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:48:44
600 kr
800 kr