ART / Oil paintings / Oil painting 12757064
nr 1275 7064
OIL PAINTING
unidentified artist. Horses. Signerad R Smith. Oil on canvas, 50x60 cm,
Oidentifierad konstnär. Hästar. Signerad R Smith. Olja på duk, 50x60 cm
600
SEK 400
Monday September 16 2019
at 18:35:27
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Robot)
300 kr
400 kr