KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051282

nr 1305 1282

Oidentifierad konstnär. Hamn. Signerad. Olja på duk 28x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:11:05