KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278104
nr 1427 8104
Oidentifierad konstnär. "Gripsholms slott". Signerad. Olja på duk, 50x77, yttermått inklusive ram: 58x85 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:50:44
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr