KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757185
nr 1275 7185
Oidentifierad konstnär. Fruktstilleben, signerad. Olja på duk, 50x74 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:58:22
300 kr
500 kr
700 kr