KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499366

nr 1449 9366

Oidentifierad konstnär. Formel 1, ej signerad. Olja på duk, 80x99, yttermått inklusive ram: 93x112 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 februari 2022
kl 20:31:34