KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13647072

nr 1364 7072

Oidentifierad konstnär. Flicka på taburett. Sent 1800-tal, ej signerad. Olja på duk, 44x31 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:06:17

  • Klassiska
  • 30 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska