KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13647072
nr 1364 7072
Oidentifierad konstnär. Flicka på taburett. Sent 1800-tal, ej signerad. Olja på duk, 44x31 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:06:17
2.000 kr
2.200 kr
- Klassiska
30 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska