KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815126
nr 1281 5126
Oidentifierad konstnär, England. Landskap. Ej signerad. Olja på duk, 50x76 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:01:20
14/10 18:07:13