KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14009158
nr 1400 9158
Oidentifierad konstnär. England, 1800, tal. Ej signerad. Olja på duk, 30x61 cm, yttermått inklusive ram: 43x73 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:22:51
26/5 20:22:05
900 kr
27/5 23:02:00