ART / Oil paintings / Oil painting 13658254
nr 1365 8254
OIL PAINTING
unidentified artist. No signature, garden. Oil on canvas, 52x61cm,
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, trädgård. Olja på duk, 52x61cm
600
SEK 100
Monday December 7 2020
at 18:07:16
4/12 10:17:19