KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16657184
nr 1665 7184
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, soldat. Olja på duk, 24x18 cm, yttermått inklusive ram: 35x29 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 december 2024
kl 20:29:21
500 kr