KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499404
nr 1449 9404
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, omkring 1900, damporträtt. Olja på duk, 98x72cm, yttermått inklusive ram: 124x96cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:11:39
2.200 kr
2.400 kr
3.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.800 kr