KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14855016
nr 1485 5016
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Mytologiskt motiv. Olja på pannå, 71x53 cm, yttermått inklusive ram: 86x69 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 18:02:38
25/8 20:17:35
29/8 00:41:01