KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14113141
nr 1411 3141
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, motiv från Holland. Olja på duk, 29x39, yttermått inklusive ram: 39x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:38:21
13/8 16:37:13
100 kr
16/8 19:31:43