KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719491
nr 1471 9491
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, landskap. Olja på duk, 50x70, yttermått inklusive ram: 71x91 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:29:11
100 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)