KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12476659
nr 1247 6659
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Landskap med hus. Olja på duk, 70x104
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:12:37
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)