KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14324393

nr 1432 4393

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, landskap, 1900-tal. Olja på duk, 44x52cm, yttermått inklusive ram: 52x60cm

Kondition: skadad

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 22 november 2021
kl 20:44:51