KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17212110
nr 1721 2110
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Komposition. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 76x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 september 2025
kl 20:22:54
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr