KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507124
nr 1550 7124
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, innergård i Granada. Olja på pannå, 26x17 cm, yttermått inklusive ram: 40x30 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:57:53
25/6 11:52:41