ART / Oil paintings / Oil painting 13903343
nr 1390 3343
OIL PAINTING
unidentified artist. No signature, horses. Oil on panel, 20x35, outer dimensions including frame: 38x53,
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, hästar. Olja på pannå, 20x35, yttermått inklusive ram: 38x53 cm
800
SEK 700
Monday April 12 2021
at 20:02:24
300 kr
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)