ART / Oil paintings / Oil painting 16816060
nr 1681 6060
OIL PAINTING
unidentified artist, no signature, "Bröllopsnatt". Oil on panel, 43x26 cm, outer dimensions including frame: 58x42 cm,
Oidentifierad konstnär, ej signerad, "Bröllopsnatt". Olja på pannå, 43x26 cm, yttermått inklusive ram: 58x42 cm
Monday February 24 2025
at 20:59:02