KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388531
nr 1738 8531
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, bordsbön. Olja på duk, 36x29 cm, yttermått inklusive ram: 51x55
Kondition: med lagningar
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 november 2025
kl 18:27:32
500 kr
600 kr