KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186061
*
nr 1618 6061
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Bogserbåt. Olja på duk, 17x35 cm, yttermått inklusive ram: 25x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 20:57:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/4 17:07:42
1
300 kr
5/5 15:24:55
2
450 kr
6/5 18:22:09
3
400 kr
6/5 18:22:09
2
450 kr (Budbetjänt)
6/5 18:22:12
3
500 kr
6/5 18:22:37
3
700 kr
6/5 20:51:27
4
600 kr
6/5 20:51:27
3
700 kr (Budbetjänt)
6/5 20:51:44
4
800 kr
6/5 20:52:24
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bogserbåt ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55
-
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18
-
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1618 6061
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Bogserbåt. Olja på duk, 17x35 cm, yttermått inklusive ram: 25x43 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 30/4 17:07:42 | 1 | 300 kr |
| 5/5 15:24:55 | 2 | 450 kr |
| 6/5 18:22:09 | 3 | 400 kr |
| 6/5 18:22:09 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 6/5 18:22:12 | 3 | 500 kr |
| 6/5 18:22:37 | 3 | 700 kr |
| 6/5 20:51:27 | 4 | 600 kr |
| 6/5 20:51:27 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
| 6/5 20:51:44 | 4 | 800 kr |
| 6/5 20:52:24 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bogserbåt ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55 -
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18 -
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45



