KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528058
nr 1552 8058
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, bergslandskap. Olja på duk, 34x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 juli 2023
kl 18:14:25
5/7 09:51:24
300 kr
14/7 16:52:01