KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17034284

nr 1703 4284

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, två män. Duk på pannå, 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 60x68

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 maj 2025
kl 20:39:20

22/5 10:06:58 1      100 kr
26/5 19:13:25 2      Vinnande bud