KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17034284
nr 1703 4284
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, två män. Duk på pannå, 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 60x68
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 maj 2025
kl 20:39:20
22/5 10:06:58
100 kr
26/5 19:13:25