KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803326
nr 1380 3326
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1600-tal. Olja på duk, 40x32cm, yttermått inklusive ram: 54x47cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 22 februari 2021
kl 19:56:15
22/2 19:51:15