KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17088022
nr 1708 8022
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal. Olja på duk, Man i hatt, 49x39 cm, yttermått inklusive ram: 65x54
Kondition: färgbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 juni 2025
kl 20:26:57
9/6 13:28:45
600 kr
9/6 20:21:57