KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17166086
nr 1716 6086
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, män vid ruiner. Olja på pannå, 32x27 cm, yttermått inklusive ram: 40x45 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 19:03:45
10/8 17:39:07