KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103135
nr 1410 3135
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, landskap med figurer. Olja på duk, 26x32, yttermått inklusive ram: 38x44 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 20:42:21
9/8 12:02:58