KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14498386
nr 1449 8386
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, kvinna med ved. Olja på duk, 74x61, yttermått inklusive ram: 83x70 cm
Kondition: uppfodrad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:12:56
21/2 19:45:27