KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087431
nr 1608 7431
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, Kreatur. Olja på pannå, 19x24 cm, yttermått inklusive ram: 32x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:16:38
350 kr
1.000 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr