KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087431

nr 1608 7431

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, Kreatur. Olja på pannå, 19x24 cm, yttermått inklusive ram: 32x37 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 25 mars 2024
kl 20:16:38