nr 1417 6412
Oidentifierad konstnär. Central Park. Signerad, 03. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 89x64 cm
| Utrop: |
700 kr |
| Såld: |
300 kr |
måndag 6 september 2021 kl 19:18:50
| Tid |
Kund |
Bud |
31/8 11:57:50