KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123373
nr 1612 3373
Oidentifierad konstnär. Blonsterstilleben. Monogramsignerad, daterad - 51. Olja på duk, 53x36 cm, yttermått inklusive ram: 64x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:12:04
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)