KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14377329
nr 1437 7329
Oidentifierad Konstnär. Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 45x55, yttermått inklusive ram: 58x68 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:24:01
12/12 17:16:55
13/12 20:02:06