KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13668241
nr 1366 8241
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Signerad EU. Olja på duk, uppklistrad på papp, 27,5x20 cm
Kondition: färgbortfall, vikskador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:27:40
150 kr
150 kr
150 kr