ART / Oil paintings / Oil painting 13668241
nr 1366 8241
OIL PAINTING
unidentified artist. Still life with flowers. Signerad EU. Oil on canvas, uppklistrad på papp, 27, 5x20 cm, colour loss, vikskador.
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Signerad EU. Olja på duk, uppklistrad på papp, 27,5x20 cm
Condition: färgbortfall, vikskador
SEK 200
Monday December 14 2020
at 18:27:40
150 kr
150 kr
150 kr